One Life To Live
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

One Life To Live

Israeli PvE Guild

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

אני צריך עזרה במשימה בNF

Go down 
2 posters
מחברהודעה
# DaN #

# DaN #

מספר הודעות : 11
Registration date : 17.03.07

אני צריך עזרה במשימה בNF Empty
הודעהנושא: אני צריך עזרה במשימה בNF   אני צריך עזרה במשימה בNF Icon_minitimeSat Mar 17 2007, 14:11

אני במשימה שלפני המשימה של אבדון (gate of madness) ואני לא מצליח לעבור אותה היא ממש קשה. אז אם למישהו יש זמן והוא יוכל לעזור לי בה אז שיפנה אליי פה או במשחק: Dan Theslayer, Ele Of Chaos.

תודה מראש למי שעוזר... What a Face
חזרה למעלה Go down
yulianx

yulianx

מספר הודעות : 21
Registration date : 16.03.07

הודעהנושא: Re: אני צריך עזרה במשימה בNF   אני צריך עזרה במשימה בNF Icon_minitimeSat Mar 17 2007, 19:05

אחח זאת המשימה הקשה ביותר לפי דעתי,תיראה אני יכול לעזור לך אבל רק מחר משעה 6 בערב,ככה שנוכל לנסות כמה פעמים,שים לב אבל שצריך למצוא קבוצה מאוד טובה,וזה לוקח זמן לי למשל לקח שבוע עד שעברתי את המקום. בכול מקרה מחר ב 6 אני יהיה מחובר ואתה מוזמן לדבר איתי. Very Happy
חזרה למעלה Go down
# DaN #

# DaN #

מספר הודעות : 11
Registration date : 17.03.07

הודעהנושא: Re: אני צריך עזרה במשימה בNF   אני צריך עזרה במשימה בNF Icon_minitimeSat Mar 17 2007, 21:33

yulianx כתב:
אחח זאת המשימה הקשה ביותר לפי דעתי,תיראה אני יכול לעזור לך אבל רק מחר משעה 6 בערב,ככה שנוכל לנסות כמה פעמים,שים לב אבל שצריך למצוא קבוצה מאוד טובה,וזה לוקח זמן לי למשל לקח שבוע עד שעברתי את המקום. בכול מקרה מחר ב 6 אני יהיה מחובר ואתה מוזמן לדבר איתי. Very Happy

אוקיי תודה. אני אדבר איתך כבר... Very Happy
חזרה למעלה Go down

אני צריך עזרה במשימה בNF
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-